Kategoriler
Your Cart

Opencart Journal 3 Teması - 5

Opencart Journal 3 Teması - 5
  • Ürün Kodu:: ojt005
  • Uyumlu Sürüm: Opencart 2.3.X ve 3.0.X
460,00TL

Mevcut Seçenekler:

Opencartın En Gelişmiş Teması - JOURNAL 3

Journal, Opencart üzerine inşa edilmiş, en gelişmiş temadır. Kendisine özgü tasarımsal mimarisi ile kendi e-ticaret tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Journal kendine özgü admin yönetim paneli ile kolay kullanım sağlar. Tamamen hatasız ve temiz kurulum ile Opencart Journal 3 tamamen yönetim paneli Türkçe gelmektedir. Anlaşılabilir bir dille Türkçeye çevirilen Opencart Journal 3 paneli size daha rahat tasarımlar yapmanızı ve kullanımınızı basitleştirmeyi sağlar. Opencart Journal 3, Opencartın 2.3.X ve 3.0.X versiyonlarıyla uyumlu çalışmakla beraber, admin panel kısmı Journal paneli dahil tamamen Türkçe gelmektedir. Opencart Journal 3 kurulumu ücretsizdir. İstenirse dosya olarak gönderilebilmektedir. Dosya olarak gönderim istenirse daha sonra yapılacak kurulum için ücret talep edileceğini unutmamanızı isteriz. Aynı zamanda ücretsiz kurulum yapıldığında ek olarak dosya gönderimi yapılmamaktadır. Satın alım sonrası dosya gönderimleri veya da kurulumlar sadece 1(BİR) tema için geçerlidir. Eğer 2.inci  bir tema almak isterseniz satın almanız gerektiğini unutmayınız. Sitemizde bulunan 12 temadan istediğinizi beğenip satın alabilirsiniz. Sitemizde bulunan temalar haricinde var olan siteleriniz için hata kontrolü ve hızlandırma çalışmaları yapılabilmektedir. Bunun için mail aracılığıyla isteklerinizi detaylandırmanız yeterlidir. 

Opencart Journal 3 teması içinde 33'ten fazla modül bulunmaktadır. Opencart'ın standart modülleri ve Journal 3 ile gelen modüller haricinde herhangi bir modül eklenmeyecek veya verilmeyecektir. Aynı zamanda size verilecek olan pakette Opencart veya Journal alt yapısında herhangi bir editleme yapılmamış olup orijinal haliyle teslim edilecektir.

Journal içerisinde bulunan modüller;

- Tek Sayfa Ödeme Modülü,

- Özelleştirilmiş Sayfa Modülü,

- Süper Menü Modülleri,

- Blog Modülü,

- Performans ve Hızlandırma Araçları,

- Gelişmiş Afiş ve Slayt Yönetimi,

- Bloklar ve Sekmeler Oluşturma Yönetimi,

- Sitenin Üst Kısmı Düzenleme Modülü,

- Sitenin Alt Kısmı Düzenleme Modülü,

- Site Font ve Renk Yönetimi,

- Ürün filtreleme Modülü,

- Mobil veya Masaüstü Görünüm Yönetimi,

- Bildirim,Duyuru,Popup Modülü,

- Galeri Modülü,

- Haber Bülteni Modülü,

- Sınırsız Fon Oluşturma Modülü,

- ve daha fazlası...

Opencart Journal 3, 19 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan 3.0.46 versiyonudur. Sitemizin en üstünde bulunan Journal Eğitim Dökümanları alanından eğitim videolarını takip ederek eğitim almanızı tavsiye ederiz. Daha fazla bilgi ve detay için bizlere telefon numaramızdan veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler dileriz.